Larista

Larista - Melissa Darwood

Larysa chciała znaleźć miłość swojego życia, najlepiej zakochać się w kimś od pierwszego wejrzenia. Gdyby jednego mężczyzny było za mało, los postanowił zesłać jej aż dwóch potencjalnych kandydatów. Każdy z nich skrywał jakąś tajemnicę, a dodatkowo okazało się, że obaj panowie znają się od wielu lat.

Byłam zaskoczona, patrząc na nazwisko autorki, kiedy okazało się, że fabuła osadzona jest w polskich realiach. Pomysł na fabułę może nie jest oryginalny, bo walka sił Dobra i Zła jest ostatnio bardzo powszechna w literaturze, ale autorka zmodyfikowała go i nadała mu oryginalności. Całość napisana jest lekko, ale ma swój wyczuwalny klimat.

Sceny miłosne są napisane w tak subtelny i zgrabny, a jednocześnie obrazowy sposób, że czytając czułam jak pocą mi się dłonie. Piękne słowa i emocje, tego właśnie oczekuję po książkach – że doświadczę tego, co w życiu zdarza się naprawdę rzadko.

Książkę czyta się dobrze i przyjemnie. Powieść młodzieżowa z elementami magii. Fajna, tajemnicza książka dla każdej dziewczyny. Jest miłość i skrywane tajemnice, czyli wszystko co będzie podobało się młodej dziewczynie. Książkę bardzo fajnie się czyta. Na pewno przypadnie do gustu córce jak i mamie. Polecam, bo to po prostu fajna książka.